1. Terimler

Bu web sitesine erişerek, bu web sitesi Şartlar ve Kullanım Koşulları, tüm yasalara ve yönetmeliklere bağlı kalmayı kabul ve herhangi ilgili yerel yasalara uyma sorumlu olduğunuzu kabul edilir. Bu şartlardan herhangi birine kabul etmiyorsanız, kullandığınız ya da bu siteye erişim yasaklanmıştır. Bu web sitesinde yer alan materyaller ilgili telif hakları ve ticari marka yasa tarafından korunmaktadır.

2. Kullanıcı Lisansı

 1. İzin geçici sadece görüntüleme kişisel ve ticari olmayan geçici Domain BİLGİLERİ web sitesinde malzemelerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını indirmek için verilir. Bu bir lisans değil, başlığın bir transfer hibe ve bu lisans altında siz yapamazsınız:
  1. Kopya içerik veya Kopyalanan içerik;
  2. herhangi bir ticari amaç için malzeme kullanımı, ya da herhangi bir kamu ekran için (ticari veya ticari olmayan);
  3. koda veya Domain BİLGİLERİ web sitesinde yer alan herhangi bir yazılım tersine mühendisliğini çalışmayın;
  4. herhangi bir telif hakkı veya malzeme diğer mülkiyete ilişkin kayıtları kaldıramazsınız veya;
  5. başka bir kişi ya da "ayna" başka bir sunucu üzerinde materyaller malzeme transferi.
 2. Domain BİLGİLERİ web sitesinde malzemeler "olduğu gibi" sunulmaktadır. Domain Bilgileri ifade veya ima hiçbir garanti yapar ve bu vesile ile, sınırlama olmaksızın zımni garantileri veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet veya hak ihlali diğer non-ihlali de dahil olmak üzere, diğer tüm garantileri reddeder ve olumsuzlar. Dahası, Domain Bilgileri garanti veya Internet web sitesinde malzemelerin kullanımı doğruluğu, muhtemel sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili ya da başka tür malzemelere veya bu site ile bağlantılı herhangi sitelerde ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır.

3. Yasal Uyarı

 1. The materials on Domain Bilgileri's web site are provided "as is". Domain Bilgileri makes no warranties, expressed or implied, and hereby disclaims and negates all other warranties, including without limitation, implied warranties or conditions of merchantability, fitness for a particular purpose, or non-infringement of intellectual property or other violation of rights. Further, Domain Bilgileri does not warrant or make any representations concerning the accuracy, likely results, or reliability of the use of the materials on its Internet web site or otherwise relating to such materials or on any sites linked to this site.

4. Kısıtlamalar

Hiçbir durumda Domain Bilgileri veya tedarikçileri herhangi bir zarardan sorumlu olacaktır (sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere, veri veya kar kaybı nedeniyle ya da iş kesintisi, hasarlar) kullanımı veya yetersizlik ortaya çıkan Alan BİLGİLERİ en Internet üzerinde malzeme kullanmak site Domain Bilgileri veya Domain Bilgileri yetkili temsilcisi sözlü veya bu hasar olasılığı yazılı olarak tebliğ edilmiş olsa bile. Bazı yargı zımni garantiler veya dolaylı veya tesadüfi zararlar için sorumluluk sınırlamaları hakkında sınırlamalara izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

Domain BİLGİLERİ web sitesinde görünen materyaller, teknik, basım veya fotoğrafik hataları olabilir. Domain Bilgileri web sitesinde malzemelerin herhangi doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Domain Bilgileri önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda web sitesinde yer alan materyallerin değişiklik yapabilir. Domain Bilgileri, ancak materyalleri güncellemeyi herhangi bir taahhütte yapmaz.

6. Bağlantılar

Alan Bilgileri kendi internet web sitesine bağlı tüm siteleri gözden geçirmemiştir ve bu tür sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil sitenin Domain BİLGİLERİ tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitesinin kullanımı, kullanıcının kendi riski altındadır.

7. Site Koşulları

Domain Bilgileri önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda web sitesi için bu kullanım şartlarını gözden geçirebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu Şartlar ve Kullanım Koşulları ardından güncel sürümü ile bağlı olmayı kabul etmiş olursunuz.

8. Yürürlükteki Kanun

Domain BİLGİLERİ web sitesine ilgili her türlü iddia kanun hükümleriyle çelişkiye mahal vermeden owner`s ikamet Eyaleti yasalarına tabi olacaktır.

Uygulanabilir Genel Şartlar ve Koşullar Web Sitesi Kullanımı.

Biz kişisel bilgilerin gizliliğinin korunması ve muhafaza edilmesini sağlamak amacıyla bu ilkeler doğrultusunda işimizi yürütmek için kararlıyız.